یک شهروند عربستانی ماشین قیمتی خود را عمداً و به قصد نابودی، بدون سرنشین به سمت یک مانع فرستاد و آن را منهدم کرد.

بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک یکی از شهروندان عربستان خودروی پیشرفته و اتومات خود را بدون سرنشین به سمت مانع هدایت کرد تا منهدم شود.

بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک این شخص زمانی که مشغول انجام این کار بود از اقدام خود فیلمبرداری کرد و ویدئوی آن را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشت.

بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک کاربران با تماشای اقدام عجیب او متحیر و هر کدام در این باره نظری را بیان و حرکت وی را محکوم کردند، یکی از کاربران معتقد بود که این شهروند اگر دچار جنون نباشد قطعا برای گرفتن خسارت از بیمه دست به چنین کاری زده است. این نظر در حالی بیان شد که کاربر دیگری در جواب او گفته بود: اگر او قصد گرفتن پول از سازمان بیمه را داشت، هیچ وقت نقشه خود را با فیلمبرداری و پخش آن در انظار عموم نقش بر آب نمی کرد، زیرا سرانجام با انتشار این ویدئو ماجرا لو رفته است.

بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک


بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک بلایی که شهروند عربستانی سر خودروی گرانقیمتش آورد! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 151 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی