مرد جوان که از آرایشگرش خواسته بود یک مدل جدید برای فرارسیدن کریسمس را روی موهای سرش پیاده کند نمی دانست چه بلایی قرار است سرش بیاید.

بلایی که یک آرایشگر سر مشتری بیچاره آورد در ایرناک بلایی که یک آرایشگر سر مشتری بیچاره آورد در ایرناک همه ما شاید یک تجربه ناخوشایند از آرایشگرها در مورد فرم بد اصلاح موهای خود داشته باشیم اما شاید این تجربه ها به تلخی اتفاقی نباشد که به تازگی یک مرد اهل منطقه "ویسکانسین" آمریکا داشته است.

این جوان 22 ساله هنگامی که از آرایشگر خواست مدل جدیدی برای فرارسیدن کریسمس را روی موهای سرش پیاده کند نمی دانست با چه ماجرایی روبرو خواهد شد. این مشتری از آرایش خواست موهای دور سرش را با نمره 2 و بالای موهایش را نیز با قیچی کوتاه کند. اما نه تنها این آرایشگر اقدام به تراشیدن تمام موهای فرق سر این جوان با نمره صفر کرد بلکه با قیچی گوش وی را نیز برید.

مشتری بلافاصله پلیس را در جریان این اتفاق قرار داد و پلیس نیز "شعبانی خالد" 46 ساله را مورد بازجویی قرار داد. آرایشگر ضمن رد ادعای این مشتری گفت که مدل درخواستی مشتری را پیاده کرده است.

گفتنی است؛ مشتری بیچاره مجبور شد تمام موهای سرش را با ماشین صفر بتراشد.

 

بازدید : 170 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی