دختر جوان که 19 سال قبل از سوی پدرخوانده‌اش ربوده و از امریکا به مکزیک منتقل شده بود، با هوشیاری یکی از همسایگان نجات پیدا کرد.

تجاوز پدر خوانده به دختر 12 ساله در ایرناک تجاوز پدر خوانده به دختر 12 ساله در ایرناک «روسالین مک گینیس» که در زمان ازدواج مادرش با «هنری مایکل پیت» درایالت «اوکلاهما» تنها 11 سال داشت، نخستین بار روز قبل ازعروسی مادرش ازسوی این شیطان صفت هدف تجاوز قرار گرفته بود. مادر این دختر که پس از مدتی متوجه ماجرا شده بود بلافاصله از همسرش جدا شد. اما «هنری» پس از طلاق، «روسالین» 12 ساله را در راه مدرسه ربود و همراه گروگان کوچولویش به مکزیک رفت. این دخترنگون بخت که سال‌ها در اسارت بود همواره ازسوی این شیطان صفت تحت آزار و شکنجه جنسی قرار گرفت تا اینکه از او بچه دارهم شد. اما حقایق هولناک زندگی این زن جوان زمانی لو رفت که یکی از همسایگان به طور اتفاقی تصاویر او را در اینترنت دید و موضوع را به پلیس اعلام کرد. پس از ورود پلیس به ماجرا، زن جوان و فرزندش نجات یافتند و تبهکار 62 ساله نیز بازداشت شد.

منبع : مترجم ایرناک

بازدید : 9,052 بار
تجاوز پدر خوانده به دختر 12 ساله
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی