ثبت نام بیست و یکمین دوره سفر عتبات عالیات ویژه دانشگاهیان از امروز آغاز شد.

ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان

دانشگاهیان از امروز می توانند برای حضور در بیست و یکمین دوره سفر عتبات دانشگاهیان ثبت نام کنند.ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان 98 در ایرناک ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان 98 در ایرناک

به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام مطهری پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از امرروز شنبه 18 خرداد ماه آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام مطهری پور گفت:ثبت نام از متقاضیان دانشگاهی در گروه های اساتید، متاهلین، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه ها انجام می گیرد.

عتبات عالیات

ثبت نام دانشجویان برای سفر عتبات عالیات

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود:ثبت نام این دوره به نسبت دوره های قبل زودتر انجام می شود و متقاضیان تشرف به عتبات عالیات می توانند در بازه زمانی 10 روزه نسبت به ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام نمایند.

وی افزود :طبق روال دوره های قبل با همکاری بانک ملت، وام یک و نیم میلیون تومانی برای سفرهای زمینی و وام سه میلیون تومانی برای سفرهای هوایی به زائرین دانشگاهی تعلق خواهد گرفت.

دانشگاهیان برای ثبت نام می توانند از اینجا اقدام کنند.

  • تاریخ: شنبه, 18 خرداد 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,088 بار
ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...