رئیس پلیس راه مازندران از یک طرفه شدن جاده چالوس در روز جمعه 27 اردیبهشت ماه خبر داد.

محدودیت ترافیکی در جاده چالوس

رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده چالوس فردا 27 اردیبهشت به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه خبر داد.محدودیت ترافیکی در جاده چالوس در ایرناک محدودیت ترافیکی در جاده چالوس در ایرناک

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت:رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 فردا جمعه 27 اردیبهشت ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود:آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 فردا از مرزن آباد به کرج یکطرفه می شود.

سرهنگ قدمی گفت:رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج- چالوس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران افزود:آمد و شد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا ساعت 24 امروز پنجشنبه و فردا جمعه از جاده هراز ممنوع است.

وی گفت:آمد و شد موتورسیکلت به استثنایی موتور سیکلت های انتظامی و امدادی تا ساعت 6 صبح روز شنبه 28 اردیبهشت ماه از جاده های کرج- چالوس و هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود:مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 24434 و 24420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می کند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: ایلنا
بازدید : 901 بار
محدودیت ترافیکی در جاده چالوس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی