رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده چالوس در روز جمعه خبر داد.

محدودیت ترافیکی در جاده چالوس

رییس پلیس راه مازندران گفت:به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، جاده چالوس روز جمعه 18 مردادماه یک طرفه می شود .جاده چالوس یکطرفه می شود + جزئیات در ایرناک جاده چالوس یکطرفه می شود + جزئیات در ایرناک

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران از ساعت 12 امروز چهارشنبه 16 مردادماه آغاز و تا ساعت 6 صبح روز شنبه 19 مردادماه ادامه دارد گفت:رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 18 مردادماه تا ساعت 2 بامداد شنبه 19 مردادماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

او افزود:آمد و شد خودرو ها از ساعت 16 روز جمعه 18 مردادماه تا ساعت 2 بامداد شنبه 19 مردادماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت:آمد وشد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه 16 مردادماه و ازساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز های پنجشنبه و جمعه 17 و 18 مردادماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

جاده چالوس

او افزود:به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک که از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 16 مردادماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 19 مردادماه از جاده های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان ترافیک عادی و روان در اکثر جاده های استان گفت:وضعیت جوی نیز ابری و بارانی و در جاده فیروزکوه محدوده گدوک و جاده کیاسر در ارتفاعات مه گرفتگی وجود دارد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده های مازندران را دارند، خواست:ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می کند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 17 مرداد 1398
  • برگرفته از: برنا
بازدید : 1,341 بار
جاده چالوس یکطرفه می شود + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,880