مردی میانسال ملقب به چشم قرمز که یکی از خطرناکترین جادوگرهای الجزایر بود توسط ماموران پلیس این کشور دستگیر شد.

جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک پلیس الجزائر پس از حمله ناگهانی به مخفیگاه مردی میانسال و بازداشتش، او را خطرناک ترین جادوگر این کشور معرفی کرد. بنا بر گزارش پلیس، دختران، پسران جوان و حتی مقامات دولتی مشهور از مشتریان او بوده‌اند.

جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک مشتریان این جادوگر با دریافت مبالغ هنگفت به او برای شکست یا نابودی شخص مورد نظرشان، از او ضمانت می گرفتند و تازه آنموقع بود که کار اصلی جادوگر آغاز می شد.

جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک او با نوشتن وِرد و ساختن طلسم های گوناگون اقدام به سحر و جادو می کرد، محمد عیسی مقام مسئول مربوطه در خصوص این ماجرا به مردم الجزائر هشدار داد و از آنها تقاضا کرد با دوری از این افراد امنیت کشور را حفظ کنند و به هیچ عنوان فریب این اشخاص حقه باز را نخورند.

جادوگر خطرناک ملقب به

جادوگر خطرناک ملقب به


جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک جادوگر خطرناک ملقب به"چشم قرمز" دستگیر شد + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 123 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی