آرایشگر سالخورده چینی پس از پیرایش موهای مشتریانش، با استفاده از تیغ تیز زیر پلکهای آنها را نیز برای وضوح دیدشان، جرم گیری می‌کند.

جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک آرایشگر سالخورده چینی از تیغ تیز برای تمیزی و پاکسازی چشم مشتریانش استفاده می‌کند. 

جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک یک آرایشگر چینی 62 ساله علاوه بر پیرایش موهای مشتریانش، گاهی با استفاده از ابزار کارش چشم‌های مشتریانش را نیز جرم گیری می‌کند. این مرد با مهارت تمام تیغ تیز را زیر پلک‌های افراد قرار داده و لایه‌های جرم را با استفاده از آن پاکسازی می‌کند.

جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک او مدعی است بیش از 40 سال به این حرفه مشغول است و تاکنون حتی یک مورد را هم خطا نرفته است. مراجعه کنندگان هم به کار او ایمان داشته و این کار را برای دید بهتر انجام می‌دهند. 

جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر عملکرد دقیق و ماهرانه این آرایشگر را نشان می‌دهد. 

جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک

جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک جرم گیری چشم با تیغ توسط آرایشگر سالخورده! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 214 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی