عابر پیاده میانسال پس از مورد حمله قرار گرفتن از سوی دو جوان اوباش در خیابان، جانش را از دست داد.

حمله مرگبار اراذل و اوباش به یک عابر بی دفاع! + فیلم در ایرناک حمله مرگبار اراذل و اوباش به یک عابر بی دفاع! + فیلم در ایرناک ویدئویی که توسط تلفن همراه تهیه شده بود لحظه هولناک حمله دو جوان اراذل و اوباش به یک مرد میانسال در یکی از خیابان های لندن انگلیس  را به تصویر می کشید. " دسموند اوبیرن" 51 ساله در صبح روز 31 ژوئن توسط دو مرد ناشناس مورد حمله قرار گرفت و در خیابان بیهوش شد.

 او بلافصله توسط تیم اورژانس پزشکی در صحنه حادثه مورد مداوای جزئی قرار گرفت و سپس به بیمارستان منتقل گردید. در حالی که گفته می شد حال او به حالت عادی بازگشته است اما او پنج روز بعد دوباره در بیمارستان به کما رفت و سپس جانش را از دست داد.

 آزمایشات انجام شده نشان داد که مرگ او در اثر ضربه ای بوده که به مغزش وارد شده است. حال پلیس کلانشهر لندن با انتشار این ویدئو از شاهدان عینی و افرادی که اطلاعاتی در  اختیار دارند خواسته  تا در شناسایی این دو ضارب به آنها کمک کنند. در این ویدئو مشاهده می شود یکی از دو ضارب پس از رسیدن به مقتول از پشت یک مشت به سر او زده  و در ادامه در حالی که مقتول نقش بر زمین شده است ضارب دوم لگدی به شکم او می زند.

 این اتفاق در ساعت 12.25 دقیقه نیمه شب در منطقه وست مینستر در لندن مرکزی رخ داد.

بازدید : 1,693 بار
(0 رای)
حمله مرگبار اراذل و اوباش به یک عابر بی دفاع! + فیلم5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی