مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه قرار بود امسال 10 هزار خودرو در تهران نوسازی شود، گفت: ولی تاکنون فقط 700 تاکسی نوسازی شده است.

خبرهای جدید تاکسیرانی برای مسافرکش های تهران

خبر خوش تاکسیرانی برای مسافرکش های تهران در ایرناک خبر خوش تاکسیرانی برای مسافرکش های تهران در ایرناک هموطنان عنوان کردند«طبق قانون خودروهای عمومی بیشتر از 10 سال باید هر3 ماه یکبار برگه معاینه فنی خودرو بگیرند.کاری نداریم که هر 3 ماه همانند خودروهای شخصی باید هزینه 22000 تومان را پرداخت کنند. هرچند که مسئولین باید بدانند راننده تاکسی قشر ضعیف است و می توانند یه تخفیفی برای آنها قایل شوند .ولی بحث اینجاست که راننده ای خودرو مدل 87 دارد و در سامانه اسقاط خودرو ثبت نام کرده و لی هیچ یک از شرکت های خودرو سازی حدود 1 سال است که خودرویی را تحویل نمی دهند و از طرفی هم تاکسی فرسوده شده از نظر معاینه فنی و اگر راننده با آن در شطح شهر کار کند توسط دوربین ها روزی 50 هزار جریمه می شود. حالا مسولین بگویند تکلیف این راننده ها که تعداشون خیلی زیاد است و اکثرا عیال وار هستند چیست.»

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در این باره به خبرنگار فارس، گفت:داشتن معاینه فنی برای تمام خودروهای الزامی است و همین امر باعث کاهش آلودگی هوا می شود.

وی در خصوص نوسازی تاکسیرانی، گفت:باید خودروساز در زمان مقرر خودرو را تحویل می داد ولی این امر رخ نداده است.

قنادان با بیان اینکه تعهداتی قرار بود از سوی بخش دولتی در بخش اقساط خودرو صورت گیرد، گفت:در بودجه پیشنهادی امسال اعتبار خوبی برای نوسازی تاکسی ها در نظر گرفته شده است و یکی از مباحث دیده شده تحویل خودرو است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه قرار بود امسال 10 هزار خودرو در تهران نوسازی شود، گفت:ولی فقط 700 تاکسی نوسازی شده و در سال گذشته 4400 خودرو و در سال 95، 12 هزار خودرو نوسازی شده است.

وی با بیان اینکه تحویل خودروی شخصی برای خودروسازان در اولویت است، گفت:در کل کشور سالانه فقط 330 هزار دستگاه خودرو تاکسی باید نوسازی شود و این برای خودروسازی که سالانه 2 میلیون خودرو تولید می کنند عددی نیست، متأسفانه نوسازی ناوگان تاکسیرانی برای خودرو ساز اولویت ندارد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 14 آذر 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 186 بار
(0 رای)
خبر خوش تاکسیرانی برای مسافرکش های تهران5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی