دو سارق حرفه‌ای پس از ورود به خانه‌ای در ایالت یورکشایر انگلیس، به راحتی و بدون هیچ دردسری خودرو اسپرت جگوار صاحبخانه را به همراه تمام جواهراتش به سرقت بردند.

سارقان ، خودروی جگواری را بدون دردسر دزدیدند + فیلم در ایرناک سارقان ، خودروی جگواری را بدون دردسر دزدیدند + فیلم در ایرناک دو سارق مسلح پس از ورود به خانه‌ای با دیدن خودروی اسپرت جگوار در حیاط دچار تردید شدند و برای سرقت اجناس، قرعه کشی کردند.

در یکی از خیابان‌های ایالت یورکشایر انگلیس، دو سارق به راحتی خودرو و جواهرات یک خانه را به سرقت بردند. این دو نفر قبل از ورود به خانه برای آنکه از نبودن کسی در خانه مطمئن شوند، چندبار زنگ خانه را به صدا درآوردند و چون هیچ پاسخی دریافت نکردند با اطمینان وارد خانه شدند.

طبق اظهارات مال باخته درون خانه تعدادی آیپد و کامپیوتر و مقدار زیادی جواهرات بوده است. خودروی اسپرت جگوار صاحبخانه هم در حیاط پارک بود. 

آنها با دیدن خودرو مردد شدند و تصمیم گرفتند به سرقت آن به همراه جواهرات اکتفا کنند. سوئیچ را برداشتند و به سادگی خودرو را به سرقت بردند. نکته جالب اینکه همه چیز برای یک سرقت ایده‌آل مهیا بود.


yjc

بازدید : 3,464 بار
(0 رای)
سارقان ، خودروی جگواری را بدون دردسر دزدیدند + فیلم5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی