ویدئویی از حرکات رزمی یک دختر را مشاهده می‌کنید که به تنهایی دو آدم ربا را ضربه فنی کرد.

دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک دو جوان شرور پس از زیر نظر گرفتن یک کودک با خودرو نزدیک وی شدند تا در فرصتی مناسب عملیات آدم ربایی خود را آغاز کنند.

دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک پس از توقف خودرو در نزدیکی کودک ،آدم ربایان پیاده شده و دست او را گرفتند تا با خود ببرند اما از بخت بد آنها و از اقبال نیک کودک در همان لحظه دختری جوان فرشته نجات او شد، این دختر در چشم بر هم زدنی چنان با حرکات رزمی خود درس عبرتی به آدم رباها داد که تا آخر عمر فراموش نکنند.

دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک این دختر، اولین جوان شرور را با چند ضربه نقش زمین کرد و هنگامی که نفر دوم به سمت او آمد وی را هم ضربه فنی نمود، در این لحظه فرصت مناسبی فراهم شد تا دست کودک را گرفته و با هم پا به فرار بگذارد.

دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک

دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک دختری که با حرکات رزمی دو آدم ربا را زمین گیر کرد! + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 231 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی