تصاویر دختری که به عنوان کارگر ساختمانی مشغول به کار است به پربیننده ترین تصاویر فضای مجازی تبدیل شده است.

دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک شاید شما نیز با افرادی مواجه شده اید که تنها تن به کاری می دهند که دارای کلاس یا پرستیژ اجتماعی باشد. برای این دسته از افراد کلاس و پرستیژ شغلی، مهمترین مسئله محسوب می شود. اما در این میان کم نیستند زنانی که پا به پای مردان در خارج از خانه کار می کنند تا بتوانند تکیه گاه آنها در زندگی باشند. برای این دسته از زنان کلاس یا پرستیژ شغلی مهم نیست و آنها تنها به هدفی که دارند می اندیشند.

دختر کارگر ساختمانی که سوژه رسانه ها شد + تصاویر

دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک "ژیائو مئی" یکی از این زنان است. انتشار تصاویری که وی را به عنوان یک کارگر ساختمانی مشغول کار در ساختمانی در فیلیپین نشان می داد تبدیل به پربازدید ترین تصاویر این روزهای فضای مجازی شده است. یکی از تصاویر وی را مشغول حمل آجر نشان می دهد. او می گوید می خواهد روی پای خودش بایستد و از نظر مالی به والدینش متکی نباشد. هدف وی پس انداز پولهایش و سپس خرید یک آپارتمان است.

دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک وی در این خصوص گفت :" به زودی به هدفم خواهم رسید. هدف من با انجام این کار این بود نشان دهم ما زنان نیز توانایی های انجام کارهای سخت را داریم. می خواهم به زنان بگویم آنها توانایی هایی فراتر از تصورشان دارند. من از انجام این کار لذت می برم و برای من هدفم اهمیت زیادی دارد.

دختر کارگر ساختمانی که سوژه رسانه ها شد + تصاویر


دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک دختر جوانی که کارگر ساختمان است! + تصاویر-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 72 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی