مردی که از طریق اینترنت اجناس خود را به مشتریان می فروخت، مجبور شد به خواسته عجیب یکی از مشریانش تن بدهد.

درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک یک مرد چینی که کارش فروش لباس از طریق اینترنت است، با مشتری زنی مواجه شد که به خاطر مشتری‌مداری حاضر به اجابت خواسته نامتعارف او شد.

درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک زن خریدار که قصد خرید تعدادی لباس زنانه به صورت آنلاین داشت، از فروشنده درخواست کرد چون خودش امکان پرو لباس‌ها را ندارد، فروشنده به جای او لباس‌ها را به تن کند تا زن بهتر بتواند در مورد تن‌خورِ لباس ها تصمیم بگیرد.

درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک از آنجایی که مرد فروشنده نیز نمی خواست به هیچ عنوان مشتری خود را از دست بدهد، درخواست او را قبول و لباس های زنانه را به تن کرد که در ادامه تصویر آن را ملاحظه می کنید.

درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک درخواست عجیب یک زن از فروشنده مرد در خرید آنلاین + تصاویر-ایرناک  

درخواست نامتعارف زنی از یک فروشنده مرد در خرید آنلاین اینترنتی+تصاویر

 

(0 رای)
بازدید : 21 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی