مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح ارائه غیر حضوری خدمات برای بیمه شدگان این سازمان تا پایان سال خبر داد.

دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی غیر حضوری

مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که تا پایان سال با رونمایی و اجرای طرح ارائه غیرحضوری خدمات، بیمه شدگان می توانند بدون نیاز به مراجعه به شعب از منزل و محل کار به صورت غیرحضوری درخواست تمدید و صدور دفترچه کرده و آن را در آدرس اعلامی دریافت کنند.نحوه دریافت غیر حضوری دفترچه بیمه تامین اجتماعی در ایرناک نحوه دریافت غیر حضوری دفترچه بیمه تامین اجتماعی در ایرناک

بهروز کریمی درباره تمدید غیرحضوری دفترچه های بیمه درمان که قرار بود در شهر تهران عملیاتی شده و افراد را از مراجعه حضوری به شعب بی نیاز کند اظهار کرد:طرح حذف دفترچه های بیمه درمان را مدتی است کلید زده ایم. برنامه تأمین اجتماعی حذف کامل دفترچه هاست به گونه ای که دیگر با کاغذ سروکار نداشته باشیم.

وی افزود:ایجاد پرونده سلامت بیمه شدگان در مراکز ملکی عملیاتی شده است. وزارت بهداشت نیز به سمت حذف دفترچه های بیمه و نسخ الکترونیکی می رود و مراکز دولتی نیز در حال حذف ارائه دفترچه برای انجام خدمات درمانی مختلف اعم از بستری هستند.

مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه اگر پازل ارائه خدمات غیرحضوری تکمیل شود در آینده نزدیک دیگر چیزی به نام دفترچه بیمه کاغذی نخواهیم داشت گفت:طرح ارائه غیرحضوری دفترچه های بیمه را به زودی رونمایی می کنیم.

کریمی اعلام کرد که تا پایان سال با رونمایی و اجرای طرح ارائه غیرحضوری خدمات، بیمه شدگان می توانند بدون نیاز به مراجعه به شعب از منزل و محل کار به صورت غیرحضوری درخواست تمدید و صدور دفترچه کرده و آن را در آدرس اعلامی دریافت کنند.

  • تاریخ: جمعه, 12 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 857 بار
نحوه دریافت غیر حضوری دفترچه بیمه تامین اجتماعی
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی