یک راننده که با بی توجهی رانندگان عبوری در مواجهه با یک زن سالخورده روبرو شده بود با اقدام انساندوستانه اش مورد تحسین کاربران قرار گرفت.

رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک اگر به دنبال دیدن صحنه ای هستید که حالتان را خوب کند بی‌گمان ویدئوی زیر یکی از آنهاست. این ویدئو که به تازگی در شبکه های اجتماعی چین منتشر شده است  عمل انساندوستانه یک راننده چینی را  در مواجه با یک زن سالخورده در خیابان به تصویر می کشد.

رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک این ویدئو پیرزنی را نشان می دهد که وسط خیابان ایستاده و با تکان دادن دست خود از رانندگان عبوری می خواهد توقف کنند تا او بتواند از خیابان عبور کند. اما رانندگان بی توجه به درخواست وی از خیابان با سرعت عبور می‌کنند.

رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک راننده یک خودروی نارنجی رنگ که پیشتر پشت خط عابر پیاده  توقف کرده بود با دیدن این صحنه، شروع به حرکت کرد و با بستن خیابان مانع عبور رانندگان دیگر شد. در ادامه با توقف خودروها،  زن سالخورده موفق به عبور از خیابان شد.

رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ این اتفاق جالب در تاریخ 15 نوامبر در استان ژی جیانگ چین رخ داد.

رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک

رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک رفتار تحسین برانگیز یک راننده که مورد تمجید کاربران قرار گرفت + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 178 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی