رفتار عجیب صندوقدار یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در آمریکا، سرزنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشت.

رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک این ویدئو که از یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالیفرنیا گرفته شده پس از انتشار در فضای مجازی بازدید بسیاری داشته است. با وجود اینکه در خبر گفته شده که کم خوابی و خستگی صندوقدار خانم را به این حال و روز انداخته، اما بسیاری از کاربران معتقدند که او معتاد است! اعتیادی که با توجه به آمار بالای این روزهای اعتیاد در آمریکا به نظر موضوعی دور از ذهن نیست.

رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ مصرف بیش از حد موادمخدر یکی از عوامل اصلی مرگ و میر در آمریکاست، روزانه 90 آمریکایی بر اثر این عامل جان خود را از دست می‌دهند و بر طبق آمار تنها در سال 2015 میلادی، حدود 53 هزار نفر بر اثر هروئین و داروهای مرتبط جان دادند.

رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک در ویدئو زیر صندوقدار میانسالی را خواهید دید که بر اثر فشار کاری بالا، پشت صندوق خوابش می‌برد.

رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک

رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک رفتار عجیب یک صندوق دار با مشتریان + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 206 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی