زن بیوه ژاپنی که با کشتن شوهران خود اقدام به کلاهبرداری از بیمه و به جیب زدن میلیونها دلار کرده بود به چنگ قانون گرفتار شد.

زن بیوه که با قتل همسران خود ثروتمند شد! + تصاویر در ایرناک زن بیوه که با قتل همسران خود ثروتمند شد! + تصاویر در ایرناک "چیساکو کاکهی"، معروف به بیوه سیاه ژاپن به جرم کشتن سه شوهرش به اعدام محکوم شده است. تلاش این زن بیوه 73 ساله برای کشتن شوهر چهارمش ناکام مانده بود. وی با طرح نقشه ابتدا مردان ژاپنی را مجذوب خود می کرد و سپس با خوراندن سیانور آنها را از پای در می آورد. این زن با اجرای دقیق نقشه های خود میلیون ها دلار از بیمه به جیب زده بود و به علاوه، ارث و میراث فراوانی نیز با مرگ همسران خود بدست آورده بود.

بیوه سیاه قاتل ژاپنی به مرگ محکوم شد + تصاویر

 آخرین جلسه داداگاه بیوه سیاه ژاپنی روز سه شنبه برگزار شد و وی به جرم کشتن سه مرد و همچنین تلاش نافرجام برای کشتن مرد چهارم به مرگ محکوم شد. تمام قربانیان این زن مردان سالخورده ای بودند که با خوردن سیانور از پای درآمده بودند.

گفتنی است؛ مسئولان و قضات ژاپنی، کاکهی را قاتل 7 مرد ژاپنی می دادند  که بین سالهای 1994 تا 2013  و به روشی مشابه جانشان را از دست دادند. همه آن مردان با کاکهی در ارتباط بودند.

بیوه سیاه قاتل ژاپنی به مرگ محکوم شد + تصاویر

بازدید : 6,302 بار
(1 رای)
زن بیوه که با قتل همسران خود ثروتمند شد! + تصاویر5.0 out of 5
2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی