استاندار تهران از احتمال تغییر ساعت کار ادارات دولتی در تهران به دلیل افزایش مصرف برق خبر داد.

تغییر ساعت کار ادارات دولتی در استان تهران چگونه خواهد بود؟

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک استاندار تهران در خصوص احتمال تغییر ساعت کاری ادارات دولتی در تهران گفت : با توجه به افزایش مصرف برق در تهران احتمال تغییر ساعت کار ادارات دولتی در استان از ساعت 6:30 تا 13:30 وجود دارد.

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک محمد حسین مقیمی در حاشیه جلسه احیای بافت فرسوده شهر تهران گفت:

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک به دلیل کاهش بارش ها و کمی حجم آب پشت سدها،​برق تولیدی از نیروگاه برقابی به جای 9 هزار مگاوات 5 هزار مگاوات شده است و با کاهش برق در کشور مواجه هستیم.

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک وی اضافه کرد : از این رو هیئت دولت چندی پیش مصوبه ای را گذراند که ساعت کار ادارات دولتی در شهرهایی که دمای آن تا 45 درجه برسد باید به 5:30 تا 13:30 تغییر یابد اما این بند از مصوبه نیز که مربوط به 45 درجه بود حذف شد و این اختیارات را به استانداران داد که ساعت کار ادارات دولتی را مدیریت کنند.

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک مقیمی با بیان اینکه اوج مصرف برق در استان تهران ساعت 13:30 تا 15:30 است از اول تیرماه اعلام شد که همه دستگاه های دولتی باید لوازم سرمایشی خود را تا ساعت 13:30 استفاده کنند و پس از آن مجاز به استفاده از ان تا فردای آن روز نیستند.

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک استاندار تهران افزود:اگر ساعت کار را تغییر دهیم مشکل کمبود برق حل خواهد شد و موضوع خاموشی های روزهای اخیر در استان تهران نیز حذف می شود یا به حداقل خواهد رسید.

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک هر چند استاندار تهران دستور مشخصی درباره تغییر ساعت کار ادارات دولتی نداد اما به مردم توصیه کرد که از لوازم برقی پرمصرف در ساعات پیک مصرف خودداری کنند.


تاریخ : 97/04/13

ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک ساعت کار جدید ادارات دولتی در تهران تابستان 97-ایرناک asriran

(0 رای)
بازدید : 25 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی