استاندار تهران در خصوص وضعیت تغییر ساعت کار کارمندان دولت در تابستان 97 جزئیات جدیدی را مطرح کرد.

خبر جدید استاندار تهران درباره ساعت کاری جدید کارمندان دولت

ساعت کار کارمندان دولت کی به روال سابق برمیگردد؟ در ایرناک ساعت کار کارمندان دولت کی به روال سابق برمیگردد؟ در ایرناک مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در خصوص ساعت کاری ادارات در تابستان امسال گفت:درپی تأثیر قابل توجه طرح تغییر ساعت اداری در کاهش میزان مصرف انرژی برق، این طرح از روز شنبه 20 مرداد لغایت 31 مرداد ماه تمدید می شود.

صبوری با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات در میزان صرفه جویی مصرف برق تاثیر بسیاری داشته است، افزود:روزانه 400 مگاوات با تغییر شروع ساعت کاری ادارات، صرفه جویی شده است. لذا با توجه به این میزان صرفه جویی، استانداری تهران تصمیم گرفت ساعت شروع کار دستگاه های مستقر در استان به استثنای دستگاه های خدمات رسان و موارد خاص تهران از 20 مرداد تا پایان ماه، 6:30 صبح اعلام شود.

وی تصریح کرد:این ابلاغیه صادر و کلیه دستگاه های ملی و استانی از جمله ادارات، دانشگاه ها، شهرداری ها، مراکز آموزشی، پژوهشی، سازمان ها و نهادهای عمومی غیردولتی مستقر در استان تهران موظف به اجرای این ابلاغیه هستند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ادامه داد:همچنین این دستگاه ها باید در بازه زمانی که مشغول به فعالیت هستند، دمای سیستم های سرمایشی خود را با حداقل دما تنظیم کرده و همچنان خاموشی دستگاه های خنک کننده از ساعت 13 مورد تاکید است.

صبوری افزود:البته در ابلاغیه جدید دستگاه هایی که از ژنراتور و مولد انرژی استفاده و برق خود را از این راه تامین می کنند، از این قاعده مستثنا هستند.


تاریخ : 97/05/18

isna

بازدید : 1,066 بار
ساعت کار کارمندان دولت کی به روال سابق برمیگردد؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی