جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری باند خانوادگی سرقت های مسلحانه از آرایشگاه های زنانه در شهر زاهدان خبر داد.

انهدام باند خانوادگی سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زاهدان

سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد:با دریافت گزارشی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه در دیماه جاری در خیابان های دانشجو، کوثر و مدنی شهر زاهدان در مدت کمتر از یک هفته، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه زاهدان در ایرناک سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه زاهدان در ایرناک

وی افزود:در تحقیقات اولیه مشخص شد که این سرقت ها با شگردی یکسان توسط یک باند منسجم انجام شده اند.

سردار طاهری بیان کرد:مأموران پلیس با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از فناوری ها و شیوه های نوین پلیسی موفق شدند اعضای این باند 5 نفره را که 3 مرد و 2 زن بودند در کمتر از یک هفته شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت:مأموران پلیس با کنترل نامحسوس پس از شناسایی مخفیگاه این باند در یک عملیات غافلگیرانه همه آنها را دستگیر کردند.

وی ادامه داد:در بازرسی از مخفیگاه این متهمان یک قبضه تپانچه دولول و مقدار 2 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار طاهری ابراز داشت:سارقان در ابتدا منکر هرگونه جرم ارتکابی شدند اما با ارائه اسناد و ادله به ناچار لب به اعتراف گشودند.

وی درباره نحوه سرقت این باند توضیح داد:سارقان که اعضای یک خانواده بودند با استفاده از یک دستگاه خودروی پژوپارس، آرایشگاه های مورد نظر را شناسایی می کردند و پس از آن 2 خانم از اعضای این باند که مادر و دختر بودند به بهانه گرفتن نوبت وارد آرایشگاه ها شده و در موقعیتی مناسب به سایر اعضای باند که فرزندان و داماد خانواده بودند اعلام تا آنها نیز وارد شوند و سپس همگی اقدام به سرقت طلاجات، وجوه نقد واموال باارزش داخل آرایشگاه می کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:با توجه به اینکه وجوه حاصل از فروش اموال مسروقه به حساب یکی ازخانم های اعضای باند(مادر خانواده) واریز می شد حساب نامبرده مسدود و مالخری هم که اقدام به خرید طلاهای سرقتی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

  • تاریخ: سه شنبه, 18 دی 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,836 بار
سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه زاهدان
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی