فیلمی دردناک از شکنجه یک متکدی توسط ماموران پلیس را مشاهده می کنید که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است.

شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک ماموران پلیس حیدر آباد در کشور هند طبق فرمانی که از مقامات ارشد به آنها صادر شده باید هرچه سریعتر برای جمع آوری متکدیان از معابر عمومی اقدام می کنند.

شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک مقامات ارشد پلیس هند به منظور جلوگیری از سد معبر توسط گدایان، چنین طرحی را به زیر دستان خود ابلاغ کرده و از آنها خواسته اند در اجرای این فرمان نهایت جدیت خود را به کار گیرند.

شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک متاسفانه به نظر می رسد مجریان قانون در حیدرآباد کمی در درک واژه جدیت دچار مشکل شده و آن را با خشونت اشتباه گرفته اند.

شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک در ادامه ویدیویی دردناک را و ناراحت کننده را به عنوان نمونه ای از اقدامات ضربتی ماموران این شهر برای مقابله با سد معبر توسط متکدیان، مشاهده نمایید.

شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک

شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک شکنجه تکان دهنده یک متکدی توسط ماموران پلیس + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 167 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی