در ویدئوی تکان دهنده که به تازگی منتشر شده است زن و شوهری در ماشین خود تحت تاثیر مواد مخدری به نام زامبی مصنوعی قرار گرفته‌اند.

عوارض مصرف ماده مخدری که فرد را شبیه زامبی میکند! + فیلم در ایرناک عوارض مصرف ماده مخدری که فرد را شبیه زامبی میکند! + فیلم در ایرناک  مخدرهای بسیاری نظیر فلاکا و مامبای سیاه وجود دارد که فرد پس از مصرف کردن آنها  خصوصیاتی شبیه به زامبی ها به خود می گیرد. فلاکا که به صورت سنگ های کریستالی به بازار می آید، می تواند بلعیده شود، از بینی بالا کشیده شود، تزریق شود و یا در یک سیگار الکترونیکی تبخیر و دود شود. مدت اثر ماده مخدر 3 تا 4 ساعت طول می‌کشد اما تا چندین روز هم می تواند به تأخیر بیافتد.

این ماده هم از لحاظ فیزیکی و هم روانی شدیداً اعتیاد آور است. مامبای سیاه نیز که ترکیبی از گیاهان و مواد شیمیایی بسیار خطرناک است، در ابتدا موجب توهم‌زایی، افسردگی، هذیان گویی، حمله به دیگران می شود، کمی بعد انسان‌ها را از حالت عادی خارج کرده و کنترل خود را از دست می‌دهند تا حدی که حتی نمی‌توانند درست راه بروند.

در یک ویدیوی تکان دهنده که به تازگی منتشر شده است به نظر می رسد که زن و شوهری در ماشین خود تحت تاثیر مواد مخدری به نام زامبی مصنوعی قرار گرفته اند. این ویدیو در جزیره ای در شمال نیوزلند ضبط شده است.


yjc

بازدید : 4,201 بار
عوارض مصرف ماده مخدری که فرد را شبیه زامبی میکند! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی