فراخوان خدمت سربازی برای همه مشمولان که برگ آماده به خدمت را به تاریخ 19 آذر ماه 97 دریافت کرده اند صادر شد.

فراخوان مشمولان خدمت سربازی

سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی ماه سال 97 دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.فراخوان مشمولان خدمت سربازی 1397 در ایرناک فراخوان مشمولان خدمت سربازی 1397 در ایرناک

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد:همه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 97/10/19 دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است:مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز چهارشنبه مورخ نوزدهم دی ماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده،در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

خدمت سربازی

گفتنی است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

شایان ذکر است؛ همه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانیwww.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.

  • تاریخ: شنبه, 15 دی 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 2,034 بار
فراخوان مشمولان خدمت سربازی 1397
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی