قاتل روانی که دختر 13 ماهه اش و چند نفر دیگر را به کام مرگ فرو نشانده بود با بیرون آوردن چشم های خود آن ها را خورد!

قاتل روانی چشم های خود را خورد

قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس-ایرناک قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس-ایرناک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز 5 شنبه اعلام کرد که اعدام کردن زندانی اهل تگزاس که چشمان خود را در آورد و سپس آنها را خورد ، می تواند غیر قانونی باشد چرا که او مشکل روانی دارد و این رای صادره دادگاه به دلیل رفتار نژادپرستانه قاضی پرونده بود و اما برای جرم های او در کشتن دختر 13 ماهه اش و دو نفر دیگر که به دست این مجرم کشته شده اند و خوردن وحشیانه چشمانش جزو بیماران روانی محسوب می شود و برای گرفتن تصمیم قطعی برای او ،می توان سوالاتی را از او پرسید.

قاتل روانی

عکس دیوانه ترین قاتل دنیا بدون چشم هایش

قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس-ایرناک قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس-ایرناک همچنین پنجمین جلسه دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در طی یک حکم کوتاه اعلام کرد که قانون اساسی اعمال شده برای بیمارانی که مشکل روانی دارند همانند رای دادگاه عالی ایالات متحده ، واجد شرایط اعدام نیستند و متهم باید تحت روان درمانی قرار بگیرد.

قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس-ایرناک قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس-ایرناک همچنین قاضی پرونده براین باور است که کارهای انجام شده توسط این مجرم تگزاسی به دلیل استفاده از مواد مخدر می باشد و به اختلالات ذهنی آن مرتبط نیست.

(1 رای)
بازدید : 90 بار
قاتل دیوانه چشم های خودش را خورد! + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی