مرد حسود برای لایک‌هایی که همسرش برای پست‌های فیسبوکی‌اش دریافت می‌کرد، او را به شدت به باد کتک گرفت.

لایک‌های فیسبوکی ، زن جوان را تا نزدیکی مرگ کشاند! + عکس در ایرناک لایک‌های فیسبوکی ، زن جوان را تا نزدیکی مرگ کشاند! + عکس در ایرناک زنی مدعی شد که همسرش پس از هر پستی که در صفحه فیسبوکش به اشتراک می‌گذاشت، به ازای هر لایک به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد.

چندی پیش وکیل مدافعی از پرونده عجیبی رونمایی کرد. او از موکلی گفت که به تعداد لایک‌های دریافتی از سوی دوستانش برای پست‌هایی که در صفحه فیسبوکش به اشتراک می‌گذاشت از جانب همسرش به باد کتک گرفته می‌شد.

جراحات این زن به حدی بود که او را راهی بیمارستان کرد. در اثر ضربات سنگینی که این مرد به صورت همسرش وارد کرد چهره او کاملا کبود شده و به شدت ورم کرد ، تا حدی که بینایی چشمهایش را نیز از دست داد.

این زن در توضیح حرکت وحشیانه همسرش گفت که مدام از جانب او چک می‌شد، او افزود همسرش تمام پست‌ها و لایک‌های دریافتی را می‌دید و ارتباط او با دوستانش حس حسادتش را تحریک و سبب می‌شد تا به طرز وحشیانه‌ای به وی حمله ور شود.

این زن در برابر این اقدامات همسرش سکوت می‌کرد تا جائیکه دیگر تا حد مرگ رفت که در آخر پدر همسرش نتوانست حرکت وحشیانه پسرش را تحمل کند و او را به پلیس معرفی کرد و این زن را به بیمارستان رساند.

تصاویر زیر مربوط به این زن و همسرش است.

لایک‌های فیسبوکی، زن را راهی بیمارستان کرد + عکس

لایک‌های فیسبوکی، زن را راهی بیمارستان کرد + عکس

لایک‌های فیسبوکی، زن را راهی بیمارستان کرد + عکس


 

بازدید : 2,452 بار
(1 رای)
لایک‌های فیسبوکی ، زن جوان را تا نزدیکی مرگ کشاند! + عکس5.0 out of 5
2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی