هنرمند سوری در اعتراض به بی‌تفاوتی سران کشورها مختلف به وضعیت پنها‌جویان و آوارگان، ویدئویی از مجموعه نقاشی‌های اعتراض‌آمیز خود منتشر کرد.

عکسهای جالب از رؤسای جمهور جهان در لباس آوارگان + فیلم در ایرناک عکسهای جالب از رؤسای جمهور جهان در لباس آوارگان + فیلم در ایرناک یک نقاش سوری در اعتراض به بی‌تفاوتی سران کشورهای مختلف نسبت به آوارگان جهان، اقدام به نقاشی چهره سیاستمداران معروف جهان در لباس یک پناهجو کرد. 

چهره‌های منتخب این هنرمند سوری، افرادی چون پوتین، ترامپ، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، بشار اسد، آنگلا مرکر و تعدادی دیگر است. این نقاش با انتشار مجموعه‌ای از آثار خود در شبکه‌های اجتماعی، سعی کرد به این شیوه صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برساند.

عبدالله العمر هدف خود را از انجام این کار نشان دادن وضعیت اسفناک و غیر قابل تحمل آوارگان به سران کشورهایی عنوان کرد که شاید به نوعی در رخ دادن این فاجعه نقش دارند. در واقع این هنرمند در تلاش است تا به صورتی آشکار به آنها بفهماند اگر خودشان نیز در این شرایط بودند چه وضعیتی داشتند.

ویدئوی زیر مجموعه‌ای از آثار خلاقانه این هنرمند را نشان می‌دهد. 

منبع : yjc

بازدید : 2,936 بار
عکسهای جالب از رؤسای جمهور جهان در لباس آوارگان + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی