جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر امروز در اعتراض به گرانی و اوضاع معیشتی دست به تظاهرات و تجمع زدند.

در تظاهرات مشهد که با عنوان «نه به گرانی» برگزار شد، شعارهایی علیه دولت و با انتقاد از وضع معیشت سر داده شد.ماجرای تجمع امروز مشهد در اعتراض به گرانی + تصاویر در ایرناک ماجرای تجمع امروز مشهد در اعتراض به گرانی + تصاویر در ایرناک

جمعی از مردم مشهد در اعتراض به وضعیت اقتصادی و معیشتی و رکود در بازار با حضور در مقابل شهرداری این شهر درخواست های خود از دولت را برای بهبود اوضاع اقتصادی بیان کردند.

به گزارش آفتاب به نقل از صبح توس، صبح امروز جمعی از مردم مشهد در اعتراض به وضعیت اقتصادی و معیشتی و رکود در بازار با حضور در مقابل شهرداری این شهر درخواست های خود از دولت را برای بهبود اوضاع اقتصادی بیان کردند.

 

ماجرای تجمع امروز مشهد در اعتراض به گرانی + تصاویر در ایرناک

 

معترضان در این تجمع از دولت خواستند تا با عملی کردن وعده های انتخاباتی اش،روند بهبود اقتصادی کشور را سرعت بخشیده و مانع افزایش قیمت در کالای اساسی و مورد نیاز مردم شود.

براساس همین گزارش نگرانی از افزایش قیمت حامل های انرژی یکی دیگر از نگرانی ها تجمع کنندگان این تجمع بود.

مردم در این تجمع بدون مجوز، با شعارهای علیه، رکود، اختلاس، وعده های برزمین مانده از مسئولان خواستند تا با پیاده کردن واقعی اصول اسلامی با مفسدان اقتصادی مقابله کنند.

 

ماجرای تجمع امروز مشهد در اعتراض به گرانی + تصاویر در ایرناک

تجمع مشابهی نیز در شهرهای نیشابور و کاشمر برگزار شد.

بنا بر اطلاعیه صادر شده از سوی روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد هیچ سازمان ، تشکل یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی در این خصوص صادر نشده است.


تاریخ : 96/10/07

aftabir.com

بازدید : 6,423 بار
ماجرای تجمع امروز مشهد در اعتراض به گرانی + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی