دختری که با دوستش به یک پارته شبانه رفته بود پس از مزاحمت های مرد شیطان صفت به عاقبتی دردناک دچار شد.

عاقبت هولناک دختری که به پارتی شبانه رفته بود

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک دختری 19 ساله به نام صوفی یوهانسن اهل سوئد با مزاحمت های یک مرد شرور در پارتی شبانه مواجه شد.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک به نقل از "رای الیوم" این دختر که نمی خواست به خواسته های مرد شیطان صفت تن بدهد با او درگیر شد و چند لحظه بعد با ضربه ای که مرد با مشت های خود محکم به صورت او کوبید تعادلش را از دست داد.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک صوفی به محض اینکه توانست مجدد سر پا بایستد قصد داشت با دوست خود از مخمصه فرار کند که مرد او را گرفت و با شیشه نوشیدنی الکی به سر وی ضربه ای وارد کرد.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک چند لحظه بعد دختر احساس کرد که موهایش خیس شده و با گمان اینکه نوشیدنی روی سرش ریخته، دستی به موهایش کشید،در آن هنگام تازه متوجه شد خون زیادی از او می رود.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک وی در حالی که جراحات بسیاری به سر و صورتش وارد شده بود با همان حال راهی بیمارستان شد تا مورد مراقبت های پزشکی قرار بگیرد.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک فرد مزاحم و ضارب نیز در حال حاضر فراری است و پلیس نیز موفق به دستگیری او نشده است.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک به گزارش روزنامه دیلی میل، دختر جوان که از ناحیه سر و صورت آسیب دیده بود، برای مداوا به بیمارستان منتقل شد ولی فرد مهاجم تا کنون دستگیر نشده است.

مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک مزاحمت های یک مرد شرور برای دختر جوان در پارتی شبانه + تصاویر-ایرناک  

عاقبت وحشتناک حضور یک دختر در پارتی شبانه+تصاویر

عاقبت وحشتناک حضور یک دختر در پارتی شبانه+تصاویر

(0 رای)
بازدید : 72 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی