رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از کشته شدن یک نفر و مصدومیت سه نفر دیگر در حادثه ریزش کوه در جاده هراز خبر داد.

حادثه ریزش کوه در جاده هراز

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل اعلام کرد:ریزش کوه و سقوط سنگ در محور هراز یک کشته و سه مصدم بر جای گذاشت.حادثه ریزش کوه در جاده هراز در ایرناک حادثه ریزش کوه در جاده هراز در ایرناک

جمشید نیکزاد افزود:این حادثه در ساعت 7 و 45 دقیقه صبح امروز اتفاق افتاد که در تماس با جمعیت هلال احمر شهرستان آمل تیم های امداد رسانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد:در این حادثه که در منطقه بائیجان جاده هراز اتفاق افتاد، ریزش کوه ابتدا پس از برخورد با یک خودرو 405 از جاده عبور کرده و منجر به زخمی شدن سه عضو یک خانواده که در مجاورت رودخانه در حال استراحت بودند شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد:متأسفانه ترکش های سنگ های ریزش کرده از رودخانه عبور کردند منجر به مرگ یک مرد 45 ساله که در بالای درخت در حال چیدن میوه بود شد.

نیکزاد ضمن اشاره به مرگ فوری مرد، افزود:مصدومان که مسافر نیز بودند، به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

حدود 110 کیلومتر از جاده هراز در مسیرآمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.

محور هراز پرترافیک ترین محور مازندران محسوب می شود. حجم تردد خودروها در این محور طی روزهای تعطیل به خاطر مسافرت گردشگران از اقصی نقاط کشور به مازندران از یک سو و تردد بومیان به منطقه ییلاقی از سوی دیگر چند برابر می شود.

هر هفته عدم رعایت مقررات رانندگی از جمله توقف خودروها در حاشیه جاده برای استراحت و عکس گرفتن سبب ایجاد حوادث مختلف رانندگی در این محور می شود. روز پنجشنبه این هفته دستکم 2 حادثه رانندگی به خاطر توقف بیجا و سلفی گرفتن در این جاده رخ داد.

 

  • تاریخ: شنبه, 08 تیر 1398
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 1,121 بار
حادثه ریزش کوه در جاده هراز
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...