خواننده رپ معروف که به اتهام آزار و اذیت دختر دانش آموز تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، با معرفی خود به کلانتری، مسیر پرونده را تغییر داد.

نجات خواننده رپ معروف از مجازات با رضایت دختر نوجوان

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک مهر امسال، مردی با مراجعه به آگاهی از ناپدید شدن دختر 16 ساله اش نازنین خبر داد. هفت روز پس از ثبت این شکایت، او به خانه برگشت و همراه پدرش به شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران رفت.

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک او با بیان این که از سوی یک خواننده مشهور رپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته است به قاضی گفت:همکلاسی هایم همیشه از صدایم تعریف می کردند و خودم هم دوست داشتم خواننده شوم.

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک یکی از آنها شماره حمید، آهنگساز و خواننده مشهور رپ را به من داد. با او تماس گرفتم و نمونه کارهایم را برایش فرستادم. او هم گفت صدای خوبی دارم و می تواند کمکم کند.

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک وی افزود:«سه ماه بعد به خاطر مشکلات خانوادگی از خانه بیرون آمدم و با حمید تماس گرفتم. او با ماشین دنبالم آمد و مرا به آپارتمانش برد. اول فکر کردم آنجا استودیوی ضبط موسیقی است، اما بعد فهمیدم خانه اش است. نیمه های شب، حمید مرا به زور به اتاقش برد و مورد آزار و اذیت قرار داد.

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک از نظر روحی بشدت به هم ریخته بودم و گریه می کردم. حمید هم گفت مرا به یکی از دوستانش که استودیو دارد، معرفی می کند تا بتوانم همانجا کار و زندگی کنم، اما وقتی به آدرسی که داده بود رفتم، متوجه شدم چنین محلی وجود ندارد. به واسطه یکی از دوستانم، سه روز در خانه زنی تنها ماندم، اما سرانجام تصمیم گرفتم به خانه مان برگردم.»

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک با ثبت این اظهارات، حمید 20 ساله به عنوان آهنگساز و خواننده مشهور رپ که آلبوم نیز منتشر کرده و با چند خواننده دیگر همکاری داشته است، شناسایی شد. ماموران به خانه اش اعزام شدند، اما او حضور نداشت. سرانجام مدتی بعد، حمید خود را به پلیس معرفی کرد و با دستبند به شعبه یازدهم دادگاه منتقل شد.

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک او اتهام آزار و اذیت را رد کرد و گفت:«وقتی نازنین با من تماس گرفت، گفتم فقط با مردها کار می کنم. او اصرار زیادی داشت، اما قبول نکردم. روزی هم که به خانه ام آمد، مردی همراهش بود. من عذرش را خواستم و تست خوانندگی از او نگرفتم. هیچ اتفاقی هم نیفتاد و نازنین خانه ام را ترک کرد. نمی دانم چرا مساله آزار و اذیت را مطرح کرده، اما من بی گناهم و کاری انجام نداده ام.»

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک سپس نازنین با بیان این که به خاطر مسائل شخصی از شکایتش صرف نظر می کند، رضایت داد. قضات نیز به دلیل نبود مدارک کافی، قرار منع تعقیب رپر مشهور را صادر کردند.


تاریخ انتشار : 7 آذر 1396

نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک نجات خواننده رپ معروف با رضایت دختر جوان-ایرناک namnak

(0 رای)
بازدید : 181 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی