یک روحانی به میان مردم رفته و نظر آنها را درباره ازدواج با قشر روحانی پرسیده است، پاسخ‌های مردم به این پرسش، متفاوت است

نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک  مسئله ازدواج و انتخاب همسر یکی از مسائلی است که هر انسانی در طول زندگی خود حداقل یکبار با آن روبروست.

نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک این مقوله یکی از مهم ترین مسائلی است که در دین اسلام نیز به آن تاکید بسیاری شده و از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از اصلی‌ترین معیارهای ازدواج، جایگاه اجتماعی همسر است که باید در فرهنگ خانواده‌ها مقبولیت داشته باشد.

نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک افرد برای ازدواج معیارهای متفاوتی دارند. با این حال دین اسلام برای گزینش همسر مناسب ویژگی‌هایی بیان کرده است که شامل؛ پایبندی به ارزشهای دینی، داشتن اصالت و شرافت خانوادگی، اخلاق نیک و صفات پسندیده، داشتن عقل سلیم، جمال و زیبایی و تناسب سنی و جسمی می شود.

نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک فردی به میان مردم رفته و از آن ها سوال می کند که "اگر یک روحانی بخواهد داماد خانواده‌تان شود و نظر شما در این وصلت مؤثر باشد موافقید یا مخالف؟" در ادامه می توانید پاسخ مردم به این سوال را مشاهده کنید.

نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 452 بار
نظر مردم در مورد ازدواج با یک روحانی + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی