مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز نام نویسی دور جدید اعزام های عتبات عالیات و همچنین هزینه های سفر به عتبات عالیات را اعلام کرد.

خرج سفر به عتبات عالیات در سال 97 چقدر است؟

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز نام نویسی دور جدید اعزام های عتبات، هزینه های این سفر نورانی در دی ماه را اعلام کرد.هزینه سفر به عتبات عالیات در دی ماه 97 چقدر است؟ در ایرناک هزینه سفر به عتبات عالیات در دی ماه 97 چقدر است؟ در ایرناک

مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز نام نویسی دور جدید سفر به عتبات از امروز، اظهار داشت:علاقه مندان به سفر به عتبات از امروز 17 آذرماه می توانند برای اعزام های دی ماه اقدام کنند.

وی درباره هزینه های سفر به عتبات در دی ماه خاطر نشان کرد:کاروان ها در این دوره به دو صورت زمینی و هوایی به عتبات مشرف می شوند که مدت زمان سفر آن ها 7 شب و 8 روز است.

آقایی با بیان اینکه هزینه های سفر به عتبات در دی ماه نسبت به آذرماه با کاهش تقریبی مواجه شده است، گفت:قیمت کاروان های عتبات به صورت هوایی از 3 میلیون و 200 هزار تومان تا 3 میلیون و 500 هزار تومان و به صورت زمینی از یک میلیون و 900 هزار تومان تا 2 میلیون و 200 هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه هیچ کدام از دفاتر مجاز حج و زیارت نمی توانند هزینه بیشتری از این مقدار از زائران اخذ کنند، خاطر نشان کرد:دفاتر مجاز حق دریافت هزینه بیشتر از زائران را ندارند و ما نیز از زائران تقاضا داریم برای سفر به عتبات از دفاتر مجاز حج و زیارت اقدام به نام نویسی کنند.

  • تاریخ: شنبه, 17 آذر 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,066 بار
هزینه سفر به عتبات عالیات در دی ماه 97 چقدر است؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی