فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور از جوی آرام و آسمانی صاف برای اغلب نقاط کشور خبر داد.

وضعیت آب و هوای استان های کشور

کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آینده را تشریح کرد.پیش بینی هواشناسی از شرایط جوی کشور در ایرناک پیش بینی هواشناسی از شرایط جوی کشور در ایرناک

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شرایط جوی کشور طی روز های آینده، گفت:در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی آفتابی داریم.

وی با بیان اینکه برای بعد از ظهر امروز برای برخی نقاط آذربایجان غربی و شمال کردستان رگبار پراکنده پیش بینی می شود، افزود:وضعیت جوی در جنوب کشور از جمله جنوب کرمان، شمال و غرب هرمزگان و جنوب فارس رشد ابر و گاهی رگبار باران و رعد و برق و وزش باد های شدید موقتی پیش بینی می شود.

گودرزی با تاکید بر اینکه فردا جنوب کرمان، ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده خواهد داشت، تصریح کرد:چهارشنبه برای بعد از ظهر و اوایل شب شرق هرمزگان و جنوب کرمان بارش پراکنده خواهد داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه پنج شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی واقع در استان سمنان و گلستان رشد ابر و رگبار پراکنده پیش بینی می شود، گفت:در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و کاهش دید دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه برای تهران آسمانی صاف در طول روز و وزش ملایم باد پیش بینی می شود، افزود:بیشینه دما برای تهران 36 درجه پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور یادآور شد:دهلران با دمای 45 درجه به عنوان گرم ترین و اردبیل با دمای 5 درجه خنک ترین مراکز استان بوده اند.

  • تاریخ: دوشنبه, 28 مرداد 1398
  • برگرفته از: میزان
بازدید : 5,598 بار
پیش بینی هواشناسی از شرایط جوی کشور
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...
کاربران آنلاین : 3,140