مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سامان هواشناسی از رگبار باران و وزش باد شدید موقت در تهران و برخی نقاط شمال کشور طی امروز (24 خرداد) خبر داد.

پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران

حد وظیفه اظهار کرد:براساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی امروز (24 خرداد) در برخی مناطق شمال غرب کشور، دامنه های البرز شرقی و مرکزی واقع در استان های سمنان، گلستان، تهران و پاره ای از نقاط شمال شرق کشور -عمدتاً ارتفاعات- در برخی ساعات به ویژه بعد ازظهر رگبار، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.آخرین وضعیت آب و هوای تهران در ایرناک آخرین وضعیت آب و هوای تهران در ایرناک

وی با بیان اینکه طی فردا و پس فردا (25 و 26 خرداد) این وضعیت در بخش هایی از شمال غرب کشور، دامنه های البرز و بخش هایی از سواحل دریای خزر ادامه دارد، تصریح کرد:همچنین امروز و فردا (24 و 25 خرداد) در جنوب غرب کشور به ویژه در استان خوزستان و روز شنبه در شمال سیستان و بلوچستان در بعضی ساعات وزش باد شدید، همراه با خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سامان هواشناسی امروز (24 خرداد) خلیج فارس و از امروز تا یکشنبه شرق دریای عمان مواج است.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت:آسمان تهران فردا (25 خرداد) صاف تا کمی، ابری در بعد ازظهر وزش باد با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 36 درجه سانتیگراد و روز یکشنبه (26 خرداد) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای 22 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

  • تاریخ: جمعه, 24 خرداد 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,924 بار
آخرین وضعیت آب و هوای تهران
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی