رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را تشریح کرد.

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور امروز

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور امروز در ایرناک آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور امروز در ایرناک رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ترافیک در ورودی کلانشهر تهران را سنگین ارزیابی کرد و گفت:در معابر بزرگراهی درون شهری پایتخت نیز، ترافیک سنگین گزارش شده است.

سرهنگ نادر رحمانی، درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت:در حال حاضر در اکثر محورهای استان های کردستان و همدان بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت:در محور سنقر به همدان در کرمانشاه، امامزاده هاشم در هراز و همچنین محور زنجان- قزوین و ارتفاعات کرج - چالوس بارش برف جریان دارد.

وی به بارش باران در اکثر محورهای استان های تهران، قزوین، البرز و کرمانشاه پرداخت و ادامه داد:در محور گرمسار- قم نیز بارش باران گزارش شده است.

این مقام ارشد پلیس راهور ناجا به مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان آذربایجان غربی اشاره و بیان داشت:در محورهای سرخس- مشهد، درگز- قوچان و تربت جام- فریمان در خراسان رضوی و آستارا- اردبیل در گیلان مه گرفتگی با کاهش دید جود دارد.

سرهنگ رحمانی در پاسخ به دیگر پرسش فارس درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی به کلانشهر تهران، اعلام کرد:ترافیک ورودی کلانشهر تهران در تمام محورها سنگین است.

وی تصریح کرد:آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره و پل کلات، شهریار- تهران و پاکدشت- تهران نیز دارای ترافیکی سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا مسیرهای بزرگراهی درون پایتخت را نیز دارای ترافیکی سنگین اعلام و خاطرنشان کرد:بستن زنجیر چرخ در معابر کوهستانی و برف گیر همچون کردستان، همدان، کرمانشاه و ارتفاعات الزامی است.

  • تاریخ: یکشنبه, 16 دی 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 560 بار
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور امروز
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی