یک پیرمرد چینی برای مراقبت از نوه هایش هنگام خروج از خانه دست به روشی نامتعارف زد.

پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک یک پدربزرگ در چین هنگام بردن 3 نوه خردسالش به مهد کودک مدام دچار ترس است که مبادا هنگام عبور از خیابان برای یکی از آنها حادثه ای پیش بیاید.

پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک این مرد میانسال برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی با بستن یک بند به گردن کودکان آنها را کنترل می کند تا آنها ناگهان به وسط خیابان نروند و خودرویی با آنها برخورد نکند.

پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک از نظر مادر بچه‌ها، این اقدام پدربزگ کاملا توجیه شده است اما کاربران بسیار از تماشای این ویدئو به خشم آمدند زیرا از نگاه آنها این رفتار شایسته یک انسان نیست و برای کنترل حیوانات از این ابزار استفاده می شود.


پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک پدربزرگ که برای کنترل نوه‌های خردسالش به گردن آنها قلاده بست! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 119 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی