زنی که 26 سال قبل مرتکب خطایی بزرگ شده بود سرانجام تصمیم گرفت راز خود را برملا کند.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک یک زن 48 ساله چینی که 26 سال پیش خطایی بزرگ را انجام داده بود، عاقبت تصمیم گرفت راز سر به مهر خود را بر ملا کند.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک این زن که سالها پیش دو فرزندش را از دست داده بود، وقتی متوجه شد که دیگر بچه دار نمی شود، تصمیم گرفت به عنوان پرستار در خانه ای مشغول به کار شود، تا نقشه ای که کشیده بود را اجرا نماید.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک این پرستار دقیقا در سومین روز کاری‌اش، به همراه کودک 1 ساله خانواده ناپدید شد و سالها تحقیقات پلیس به دنبال شکایت والدین کودک نیز بی‌نتیجه ماند.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک زن جوان با یک هویت و کارت شناسایی جعلی به صورت پنهانی در شهری دیگر با کودک زندگی تازه ای را آغاز کرد. سالها از آن ماجرا گذشت و کودک 27 ساله شد، در این زمان پرستار خطاکار تصمیم گرفت حقیقت را به پسر جوان بگوید.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پسر جوان اما زمانی که حقیقت را شنید در کمال تعجب هیچ واکنشی از خود نشان نداد و گفت: این زن برای من مادری کرده و من او را به عنوان بهترین مادر جهان می شناسم.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک این جوان همچنین در ادامه صحبتهایش گفـت: اصلا برای من مهم نیست که 26 سال قبل چه اتفاقی در زندگی من رخ داده اما او هیچگاه نگذاشت من احساس کمبود کنم و در محبت برایم سنگ تمام گذاشت.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک در نهایت پسر 27 ساله بر این نکته تاکید کرد که حتی اگر اکنون والدین حقیقی و خونی من پیدا شوند من حاضر به ترک این زن نخواهم بود، زیرا او یک مادر با گذشت و با محبت و به معنای واقعی فداکار برای من بوده است.

پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک پنهانکاری زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد + تصاویر-ایرناک  

راز سر به مُهر  زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد+///در حال تکمیل

راز سر به مُهر  زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد+///در حال تکمیل

راز سر به مُهر  زن خطاکار پس از 26 سال برملا شد+///در حال تکمیل

(0 رای)
بازدید : 82 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی