اداره کل هواشناسی مازندران آخرین وضعیت آب و هوای کشور در 18 بهمن 1397 را تشریح کرد.

آخرین وضعیت جوی کشور در پیش بینی هواشناسی

اداره کل هواشناسی مازندران اعلام کرد:آسمان استان،امروز و فردا صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.آخرین وضعیت جوی کشور در پیش بینی هواشناسی در ایرناک آخرین وضعیت جوی کشور در پیش بینی هواشناسی در ایرناک

رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت:آسمان مازندران امروز پنجشنبه 18 بهمن ماه، صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود به گونه ای که دمای هوا در مرکز استان با افزایش 5 درجه ای به 19 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.

اصغر بسطامی با بیان اینکه دمای هوا از فردا شب به تدریج کاهش می یابد، افزود:وضعیت جوی استان روزجمعه 19 بهمن، صاف تا نیمه ابری، در اواخر روز با افزایش ابر و در ارتفاعات غرب استان با بارش پراکنده باران همراه خواهد بود.

وی افزود:این سامانه بارشی به تدریج روز های شنبه و یک شنبه همه مناطق مازندران را فرا می گیرد و بارش پراکنده باران، کاهش دما، وزش باد و بارش خفیف برف در ارتفاعات از پیامد های فعال شدن این سامانه است.

رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت:آسمان استان روز های دوشنبه و سه شنبه ابری گاهی با بارش باران و در ارتفاعات و محور های کوهستانی مه آلود گاهی با بارش برف همراه خواهد بود.

  • تاریخ: پنج شنبه, 18 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,022 بار
آخرین وضعیت جوی کشور در پیش بینی هواشناسی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...