معاون مسافری راه آهن ضمن اعلام جزییات پیش فروش توزیع قطارهای نوروزی اعلام کرد که قیمت بلیت ها افزایشی نخواهد داشت.

پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 98

معاون مسافری راه آهن ضمن اعلام جزییات پیش فروش توزیع قطارهای نوروزی اعلام کرد که قیمت بلیت ها افزایشی نخواهد داشت.آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 98 در ایرناک آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 98 در ایرناک

سید حسن موسوی در نشستی خبری که به منظور اعلام جزئیات پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی در محل ساختمان راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، اظهار کرد: پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از تاریخ شانزدهم و هفدهم بهمن ماه سال جاری آغاز می شود.

وی ادامه داد: در شانزدهم بهمن ماه طی سه مرحله و به صورت اینترنتی پیش فروش 50 درصد ظرفیت ها از ساعت هفت صبح در همه مسیرها به جز با مقصد تهران شروع خواهد شد و از ساعت 12 همان روز بلیت سفر به مشهد به جز تهران – مشهد مدنظر قرار خواهد گرفت و از ساعت 17 همان روز صرفاً بلیت سفر قطار تهران – مشهد به متقاضیان اعلام می شود.

به گفته وی در هفدهم بهمن ماه سال جاری نیز پیش فروش بلیت ها در کلیه مسیرها از ساعت هشت صبح از طریق 1700 مرکز مجاز عرضه می شود.

  • تاریخ: یکشنبه, 14 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,187 بار
آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...