مردی پس از یک درگیری لفظی با همسرش، از شدت عصبانیت با چکش به جانش افتاد و او را مجبور کرد تا عکس‌های عزیزان از دست رفته‌اش را بجود.

کتک خوردن زن جوان با چکش به دست شوهر بی رحم + فیلم در ایرناک کتک خوردن زن جوان با چکش به دست شوهر بی رحم + فیلم در ایرناک طی بحث لفظی‌ای که میان این زوج انگلیسی در گرفت، مرد خانواده برای تنبیه همسرش او را مجبور کرد تا ایستاده بخوابد. او همسرش را تهدید کرد که اگر حین خواب سقوط کند، هرچه را که دم دستش باشد به سمت او پرتاب خواهد کرد. با ادامه بحث، مرد با چکش به همسرش حمله‌ور شد  و تا حد مرگ او را زد به طوری که زن بیچاره در اثر شدت ضربات وارده راهی بیمارستان شد.

نیروهای امنیتی بیمارستان با مشاهده این زن، پلیس را در جریان قرار دادند. این زن در پاسخ سوالات پلیس گفت تا به حال چنین بحثی بین آنها رخ نداده بود و تا به حال همسرش را انقدر عصبانی ندیده بود. این زن در ادامه افزود همسرم برای آنکه من را بیشتر آزار دهد عکسهای خانوادگی‌ام را آورد و از من خواست تا تمام عکسهای متعلق به اقوام از دست رفته‌ام را جویده و قورت دهم. پلیس همسر قربانی را دستگیر و بازداشت کرد. 

ویدئوی زیر صحنه‌هایی از این ضرب و شتم جنون‌آمیز را نشان می‌دهد.


yjc

بازدید : 318 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی