تمامی فرزندان ایثارگران اعم از غایب و غیرغایب، به ازای هر درصد جانبازی و هر ماه آزادگی و رزمندگی از 12 روز کسری خدمت برخوردار می شوند.

جزئیات جدید کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح، گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر فرزندان ایثارگران غایب به ازای هر درصد جانبازی و هر ماه آزادگی و رزمندگی از 12 روز کسری خدمت برخوردار می شوند.کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران + جزئیات در ایرناک کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران + جزئیات در ایرناک

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تمامی فرزندان ایثارگران اعم از غایب و غیرغایب، به ازای هر درصد جانبازی و هر ماه آزادگی و رزمندگی از 12 روز کسری خدمت برخوردار می شوند.

شرایط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: این تسهیلات صرفا به کارکنان وظیفه در حال خدمت تعلق می گیرد لذا همه مشمولین غایب تا تاریخ 12 فروردین 98 مصادف با روز جمهوری اسلامی ایران مهلت دارند جهت بهره مندی از این تسهیلات خود را برای انجام خدمت دوره ضرورت به پلیس 10+ معرفی کنند.

سردار کمالی تاکید کرد: کسانی که در تاریخ تعیین شده برای اعزام از سوی سازمان وظیفه عمومی حضور نیابند و مجددا غیبت کنند از این تسهیلات محروم خواهند شد.

این مقام ارشد ستادکل نیروهای مسلح افزود: مشمولینی که در حال حاضر معافیت تحصیلی دارند یا افرادی که هنوز به سن مشمولیت نرسیده اند در صورت ورود به غیبت، در آینده مجاز به استفاده از این تسهیلات نخواهند بود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح به مشمولان وظیفه عمومی توصیه کرد: به منظور بهره مندی از این تسهیلات در اسرع وقت به پلیس 10+ مراجعه کرده و ثبت نام کنند و این امر را به روزهای پایانی مهلت قانونی تعیین شده موکول نکنند.

  • تاریخ: یکشنبه, 14 بهمن 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,462 بار
کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...