سه نوجوان که با دیدن صحنه زمین خوردن یک زن سالخورده به کمک وی شتافته بودند با ادعای عجیب او گرفتار شدند.

کمک سه نوجوان به یک زن برای آنها دردسر ساز شد!  + فیلم در ایرناک کمک سه نوجوان به یک زن برای آنها دردسر ساز شد!  + فیلم در ایرناک شاید برخی اوقات مهربان بودن و کمک به دیگران نتیجه ای معکوس برای افراد داشته باشد. آنها کسانی هستند که از انساندوستی و محبت دیگران سوء استفاده می کنند و در یک کلام، در پایان طلب کار نیز می شوند.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که با دیدن صحنه زمین خوردن فردی در خیابان سعی کنید تا به کمک او بشتابید، بخصوص اگر این فرد یک زن یا مرد سالخورده باشد. این عمل انساندوستانه ای بود که به تازگی سه نوجوان اهل استان "جیانگ ژی"چین انجام دادند.

 هنگامی که آنها مشغول قدم زدن در پیاده راو یک خیابان بودند ناگهان با صحنه زمین خوردن یک پیرزن مواجه شدند. بلافاصله هر سه نوجوان به سمت زن سالخورده داودند و اقدام به کمک و بلند کردن او از زمین کردند. اما این تمام ماجرا نبود. این زن با متهم کردن این سه نوجوان به اینکه به او پشت پا زده اند، از آنها تقاضای 50 یوآن چین به عنوان غرامت نمود. او سپس خود را به حالی زد و گفت که به علت شکستگی استخوان های بدنش و تامین هزینه بیمارستان آنها باید 100 هزار یوآن چین به او بپردازند.

 در ادامه پلیس محلی چین در محل حادثه حاضر شد و خوشبختانه با شهادت دو دانشجو که از نزدیک شاهد ماجرا بودند دست پیرزن کلاهبردار رو شد و سه نوجوان تبرئه شدند.


yjc

بازدید : 213 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی