تصاویر بدست آمده از دوربین مدار بسته، مربی زنی را که اقدام به تنبیه وحشیانه کودکان می کرد به دام انداخت.

کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک پس از انتشار ویدئوی اذیت و آزار کودکان یک مهد کودک در شهر پکن که با اعتراضات گسترده همراه بود، این بار نیز ویدئویی از آزار و ضرب و شتم کودکان یک مهد کودک در استان "هبئی" چین منتشر شد. در ویدئوهایی که از دوربین های مدار بسته داخل این مهد کودک تهیه شده است یک مربی زن را در حال ضرب و شتم و تنبیه کودکان نشان می دهد. در یکی از ویدئوها مشاهده می شود این مربی زن اقدام به زدن سیلی به صورت یکی از کودکان می کند.

کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک همچنین بنا به گزارش یکی از روزنامه های پکن، در تصاویری که از کودکان این مهد کودک تهیه شد آثار ضرب و شتم در چند نقطه از بدن آنها مشاهده شد. والدین این کودکان شکایتی را علیه مدیر این مهد کودک و این مربی زن مطرح کرده اند.

کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ گزارشات سوء استفاده و تنبیه بدنی کودکان در دو مهد کودک خصوصی شهر پکن و شانگهای اکنون سر و صدای زیادی بپا کرده است. بسیاری این دو اتفاق را مثالی ملموس برای سوء استفاده قرار گرفتن کودکان چینی در مهد کودک های این کشور قلمداد می کنند.

کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک


کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک کودک آزاری مربی زن در یکی از مهد کودک های چین + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 191 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی