رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از حذف اجبار کچل کردن سربازان خبر داد.

حذف اجبار به کچل کردن سرباز در خدمت

رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:براساس تصمیم اتخاذ شده دیگر سربازان اجباری برای کچل کردن ندارند.حذف اجبار به کچل کردن سرباز در خدمت + جزئیات در ایرناک حذف اجبار به کچل کردن سرباز در خدمت + جزئیات در ایرناک

سردار کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام خبر حذف کچلی از سربازی گفت:الزام به تراشیدن موی سر سربازان از سربازی حذف شده است.

وی گفت:خدمت سربازی یکی از ارکان توان رزم نیروهای مسلح و بنیه دفاعی و امنیتی کشور است و جوانان ضمن اینکه آخرین یافته های علمی جوانی نشاط و انگیزه برای نیروهای مسلح به ارمغان می آورند در دفاع از حریم امنیت کشور نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

کمالی تصریح کرد:سربازی همواره با تراشیدن موی سر همراه بوده لیکن با توجه به بررسی های انجام شده و ارتقاء بحث بهداشت فردی و از امکانات مناسب یگان های نیروی مسلح و علاقه جوانان به منظور خوشایند سازی و افزایش جذابیت و نشاط خدمت سربازی بر اساس تصمیمات اتخاذ شده تراشیدن موی سربازان با نمره 4 از سربازی حذف شد.

وی افزود:از این پس اندازه موی سر کارکنان وظیفه برای دیپلم و پایین تر در مراکز آموزش شماره 10 و سرباز و سرجوخه در حین خدمت 10 تا 16 همچنین فوق دیپلم و بالاتر در مراکز آموزش 16 و افسر و درجه دار در حین خدمت 16 تا 20 خواهد بود.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 تیر 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 780 بار
حذف اجبار به کچل کردن سرباز در خدمت + جزئیات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...