مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توقف توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار خبر داد.

توزیع گوشت در میادین میوه و تره بار متوقف شد

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت:بنا بر تصمیم ستاد تنظیم بازار، توزیع گوشت در میادین میوه و تره بار متوقف شد شده است و هم اکنون گوشت داخلی با 30 درصد تخفیف نسبت به سطح شهر در میادین توزیع می شود.توزیع گوشت در میادین میوه و تره بار متوقف شد در ایرناک توزیع گوشت در میادین میوه و تره بار متوقف شد در ایرناک

سید سعید راد در ارتباط با عدم توزیع گوشت تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار اظهار کرد:بر اساس تصمیم مسئولان ستاد تنظیم بازار توزیع گوشت گرم و منجمد در سال جاری در میادین متوقف شده است و توزیع گوشت داخلی در دستور کار سازمان میادین میوه و تره بار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ادامه داد:هم اکنون گوشت داخلی با قیمت مناسب و با 20 الی 30 درصد تخفیف نسبت به سطح شهر عرضه می شود ضمن اینکه در توزیع گوشت داخلی محدویتی وجود ندارد.

وی تصریح کرد:هم اکنون مرغ با قیمت 11 هزار و 500 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود که در این بخش محدویتی برای عرضه به شهروندان و مشتریان وجود ندارد.

راد خاطر نشان کرد:روزانه هر مقدار مرغ از طریق شرکت پشتیبانی امور دام در اختیار سازمان میادین میوه و تره بار قرار بگیرد بین مشتریان توزیع می شود که توزیع بدون کارت ملی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از تعطیلات نوروزی امکان توزیع گوشت تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار وجود دارد یا خیر، گفت:در این ارتباط سازمان میادین تصمیم گیرنده نیست و ستاد تصمیم گیری می کند و اطلاعی در این زمینه ندارم.

  • تاریخ: شنبه, 10 فروردين 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 967 بار
توزیع گوشت در میادین میوه و تره بار متوقف شد
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی