رئیس پلیس راه استان اردبیل از آتش سوزی اتوبوس مسافربری در مسیر اردبیل به پارس آباد خبر داد.

آتش سوزی اتوبوس مسافربری در محور اردبیل به پارس آباد

اتوبوس مسافربری با 35 نفر مسافر صبح امروز یکشنبه ششم آبان ماه دقایقی بعد از حرکت در جاده اردبیل به پارس آباد به علت آتش گرفتن ناگهانی لاستیک ها در اطراف کشتارگاه اردبیل دچار حریق شد. آتش سوزی اتوبوسآتش سوزی اتوبوس مسافربری در محور اردبیل به پارس آباد در ایرناک آتش سوزی اتوبوس مسافربری در محور اردبیل به پارس آباد در ایرناک

آتش سوزی اتوبوس

رئیس پلیس راه استان اردبیل با تائید این حادثه و با اشاره به دلایل بروز آن یادآور شد:آتش گرفتن لاستیک های عقب عامل حریق در این اتوبوس بوده است. 

سرهنگ حجت فتاحی با اشاره به روند کنترل این حادثه ادامه داد:آتش سوزی در لاستیک های این اتوبوس قبل از رسیدن به سایر قسمت ها بویژه موتور بلافاصله با کمک نیروهای مردمی و آتش نشانی خاموش و کنترل شده است. 

وی تاکید کرد که سرعت عمل در خاموش کردن آتش سوزی لاستیک های عقب موجب عدم سرایت آتش به سایر قسمت ها و تهدید جان مسافران شده است. 

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه این اتوبوس 35 مسافر داشته است، بیان داشت:پس از بروز حادثه مسافران اتوبوس به سرعت از سوی نیروهای امدادی، اورژانس و نیروهای پلیس راه حاضر در محل تخلیه و به محل امن هدایت شدند. 

به گفته وی این حادثه هیچگونه خسارت جانی نداشته و علاوه براین در پی واکنش سریع نیروهای آتش نشانی و به خصوص کمک های مردم میزان خسارت مالی به اتوبوس نیز کمترکشده است.

  • تاریخ: یکشنبه, 06 آبان 1397
  • برگرفته از: مهر
بازدید : 1,605 بار
آتش سوزی اتوبوس مسافربری در محور اردبیل به پارس آباد
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی