سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی یک ساختمان تجاری واقع در بازار تهران خبر داد.

آتش سوزی 15 مغازه در بازار تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در یک ساختمان تجاری واقع در بازار پاچنار خبر داد و گفت:در این حادثه مورد مصدومیت نداشتیم.آتش سوزی 15 مغازه در بازار تهران در ایرناک آتش سوزی 15 مغازه در بازار تهران در ایرناک

جلال ملکی در خصوص حادثه آتش سوزی در یک ساختمان تجاری در بازار بزرگ، بازار پاچنار سرای سیدولی اظهار داشت:در ساعت 22 دقیقه بامداد امروز حادثه این آتش سوزی به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 5 ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:محل آتش سوزی یک سرای قدیمی سه طبقه بود که ده ها باب مغازه در این سراها وجود داشت که اکثرا کاربری آنها تولید کفش بوده و زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند مشاهده شد بیش از 15 باب مغازه دچار حریق شده است و این آتش در حال سرایت به کل ساختمان بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران اظهار داشت:آتش نشانان بلافاصله وارد عمل شده و نسبت به اطفای حریق اقدام کرده و در حال حاضر آتش خاموش شده است و مورد مصدومیت نداشته ایم.

ملکی افزود:علت این حادثه در دست بررسی است و بنده تقاضا می کنم در روزهای پایانی سال کارگاه های تولیدی بیشتر نکات ایمنی را رعایت کنند.

  • تاریخ: شنبه, 25 اسفند 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 461 بار
آتش سوزی 15 مغازه در بازار تهران
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی