مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز از آتش سوزی لوله گاز در مسیر بزرگراه اهواز به ماهشهر خبر داد.

آتش سوزی لوله گاز در بزرگراه اهواز به ماهشهر

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز با بیان اینکه دقایقی پیش لوله های گاز در مسیر آزادراه اهواز به ماهشهر دچار انفجار و حریق شد، گفت: تاکنون در این حادثه 2 نفر جان باخته اند.آتش سوزی مرگبار لوله گاز در اهواز در ایرناک آتش سوزی مرگبار لوله گاز در اهواز در ایرناک

علی تراب پور مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز اظهار کرد: دقایقی پیش لوله های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس راه دچار انفجار و حریق شدند که در این حادثه یک دستگاه اتوبوس، یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه نیسان پیکاپ دچار آتش سوزی شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز تصریح کرد: تاکنون در این حادثه 2 نفر کشته شدند و از تعداد مصدومان فعلا آماری در دست نیست.

وی گفت: با توجه به آتش سوزی احتمال افزایش کشته شده ها و مصدومان وجود دارد. نیرو های آتش نشانی در محل در حال انجام عملیات هستند.

افزایش تعداد کشته ها به 5 نفر

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز گفت: به دلیل نشت گاز لوله های گاز در مسیر آزادراه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس راه دچار انفجار شد که تعداد کشته شده ها به 5 نفر افزایش یافت.

همچنین رئیس مرکز اورژانس خوزستان گفت: در حادثه انفجار خط لوله گاز به دلیل نشت گاز در آزادراه اهواز به بندر ماهشهر تا کنون 5 نفر کشته شدند و 6 نفر زخمی شدند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 23 اسفند 1397
  • برگرفته از: فارس / تابناک
بازدید : 659 بار
آتش سوزی مرگبار لوله گاز در اهواز
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی