یک توریست چینی هنگام گرفتن سلفی در سری لانکا به طرز وحشتناکی جانش را از دست داد.

 سلفی مرگبار توریست چینی در سری لانکا

سلفی مرگبار با آویزان شدن از قطار! + فیلم در ایرناک سلفی مرگبار با آویزان شدن از قطار! + فیلم در ایرناک کشور سری لانکا دارای خطوط راه آهن طولانی است که از میان جنگل های انبوه، باغ های مه آلود چای و مناظر چشم نواز اقیانوس هند عبور می کند. اما همین نقاط دیدنی و زیبا در عین حال به عنوان خطرناک ترین نقاط جهان محسوب می شوند.

 روز دوشنبه یک توریست زن چینی در حالی که قصد داشت با آویزان شدن از قطار سلفی بگیرد در اثر سقوط  از قطار جانش را از دست داد. وی که از ناحیه سر دچار جراحت شدید شده بود در محل حادثه جان سپرد. ویدئویی که منتشر شده است جنازه ، تلفن همراه و عینک قربانی را در محل حادثه نشان می دهد. همچنین شاهدان عینی در گفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی سری لانکا نحوه کشته شدن این توریست چینی را شرح می دهند.

 گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که چنین وقایعی در سری لانکا رخ می دهد. اواخر ژوئن سخنگوی خطوط ریلی سری لانکا گفت که حدود 28 نفر جان خود را از دست داده اند که اکثر این مرگ و میرها در ارتباط با تلفن همراه بوده است. یکی از موارد مربوط به یک پسر 12 ساله و برادر 24 ساله اش بود که هنگام گرفتن سلفی در اثر برخورد با قطار جان خود را از دست دادند.

بازدید : 1,979 بار
سلفی مرگبار با آویزان شدن از قطار! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی